روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید علوی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم انقلابی و ولایتمدار استان هرمزگان تبریک گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
ایام الله دهه مبارک فجر، یادآور حرکت بزرگ و تاریخی ملت ایران در رقم زدن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) است.
پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برای همیشه به رژیم طاغوتی و ظالم ستمشاهی پایان داد و با رای و خواسته اکثریت قاطع مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در این سرزمین برپا ساخت.
اکنون که  ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، دستاوردها و برکات این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران در گوشه گوشه ایران اسلامی قابل ملاحظه است.
انقلاب اسلامی، کشور ما را در مسیر رشد و پیشرفت همه جانبه قرار داد و با تکیه بر دستورات خداوند متعال و اسلام ناب محمدی(ص)، تعالی حقیقی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.
انقلاب اسلامی ایران در طول عمر با برکت خود، الهام بخش بسیاری از آزادی خواهان عالم بوده است و توانسته اثرات ماندگاری را در این راستا بر جای بگذارد.
دشمنان و بدخواهان همواره توطئه های مختلفی را بر علیه انقلاب اسلامی ایران به کار برده‌اند، اما هر بار ملت ایران با حضور و پشتیبانی گسترده از انقلاب اسلامی، دشمنان را ناکام گذاشته‌اند.
امروز و در گام دوم انقلاب اسلامی، شاهد هستیم که این انقلاب همچنان با صلابت و استواری به حرکت پرافتخار خود ادامه می‌دهد و ملت ایران با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی گام بر می دارند.
اینجانب فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم انقلابی و ولایتمدار استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در این روزهای مبارک و خجسته در چهل و یکمین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های متنوعی در راستای گرامیداشت این ایام برگزار و پروژه های متعددی در استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور، به بهره‌برداری می‌رسد.
امیدوارم با اتکا به الطاف پروردگار متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج)، شاهد موفقیت‌های روز افزون ملت بزرگ ایران در عرصه های مختلف باشیم.
لینک کوتاه نوشته
https://alavi.ntdc.ir/?p=19811
کد خبر
19811