حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی بحساب می آید.

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی بحساب می آید. حماسه 9 دی نماد عزت،استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کرند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستند در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد روز نهم دی ماه در تاریخ اسلامی با عنوان روز “بصیرت تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید ” .

در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی حماسه ایی دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مآیوس و نامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی حامنه ایی(دامت برکاته) را شاد ساخت.

در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند:پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد به خوبی در عمل به ان معتقد و پایبند هستند نهم دی ماه یک هزار و سیصد و هشتادو هشت جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود .

*وعده ما فردا 9 دی ماه 97 جای جای اسنان پهناور هرمزگان و شرکت در حماسه حضور و پاسداری از انقلاب اسلامی *

لینک کوتاه نوشته
https://alavi.ntdc.ir/?p=19557
کد خبر
19557