به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید علوی به همراه اعضای محترم هیئت مدیره جناب مهندس رضایی و سرکارخانم پرهیزکار با حضور در این واحد با اهداء لوح تقدیر از جناب زندوی مدیر روابط عمومی و  آقای قنبری کارشناس روابط عمومی  تقدیر و تشکر کردند.

همکاران گرامی جناب سید عبدالرضا زندوی مسئول روابط عمومی  و جناب آقای حسام قنبری کارشناس روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید علوی

نقش و جایگاه روابط عمومی در روزگار معاصر و در هنگامه پیشتازی رسانه ها جایگاهی رفیع وگرانقدر است، آگاهی بخشی، اقناع واعتماد سازی وتعامل مستمر با جامعه ای آگاه و روزآمد مستلزم تلاش وتوانمندی مضاعف در این عرصه است.

در شرکت عمران شهر جدید علوی و همگام با فعالیت های گسترده ی  اجتماعی نقش روابط عمومی در منشوری تابناک از مسئولیت اجتماعی، هم اندیشی در عرصه خدمت رسانی و هم افزایی  در تحقق اهداف والای شهر جدید علوی متبلور می گردد. روابط عمومی در شهر جدید علوی سرفصلی از اخلاق، علم، هنر وآینه ای است که نقشهای ماندگار خدمت به انسانها  درآن رقم می خورد.

بدینوسیله فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به حضورتان تبریک تهنیت عرض نموده، برخود فرض می دانم از مساعی گرانقدر وتلاشهای ارزنده جنابعالی در این عرصه قدردانی نماییم. بهروزی وتوفیقات روزافزونتان را از درگاه الهی خواستاریم.

نستور درخشنده پور

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید علوی

هادی رضایی

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید علوی

معصومه پرهیزکار

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید علوی

لینک کوتاه نوشته
https://alavi.ntdc.ir/?p=20286
کد خبر
20286